PSYCHOTERAPIA TOMASZ SAWIŃSKI

O terapii

Przebieg psychoterapii

Psychoterapię rozpoczynam od trzech konsultacji diagnostycznych, by poznać problem, który jest powodem Twojego cierpienia. Po wstępnej diagnozie proponuję proces leczenia. Konsultacja to również czas, w którym możesz zastanowić się, czy chcesz mi zaufać na tyle, by się przede mną otworzyć i powierzyć mi najbardziej osobiste przeżycia. Decyzję o terapii podejmujemy wspólnie. Nie musisz jej podejmować natychmiast. Możesz ją spokojnie przemyśleć.

Przebieg terapii Tomasz Sawiński

Jeśli psychoterapia jest podróżą, dokąd się udajemy? Donikąd. Cała rzecz polega na tym, że przestajemy pędzić przed siebie. Przestajemy uciekać. (….) A przecież niczego nie musimy szukać, za niczym gonić, bo własne uczucia, gnębiący nas niepokój, kłamstwa, w które chcemy wierzyć, a nawet prawdy, przed którymi usiłujemy uciec – wszystko to nosimy w sobie.

Jon Frederickson

Krok po kroku - przebieg psychoterapii

1

By rozpocząć psychoterapię, należy umówić się na konsultację, klikając link Umów wizytę. Można też zadzwonić lub skorzystać z formularza kontaktowego dostępnego na stronie Kontakt.

Konsultacja może odbyć się:
– stacjonarnie, w gabinecie
Pauza. Projekt Psyche, Soma i Polis
ul. Piastowska 52 (wjazd od ulicy Mieszka I 46), 43-300 Bielsko-Biała
– online za pośrednictwem platform: Skype, WhatsApp

2

Jeśli nie korzystają Państwo z systemu umawiania wizyt online, lecz rezerwują termin telefonicznie albo za pomocą formularza kontaktowego:
– konsultacja w gabinecie płatna może być po wizycie,
– potwierdzeniem konsultacji online jest jej wcześniejsze opłacenie  przelewem na konto:
GABINET PSYCHOTERAPII INTEGRATYWNEJ Tomasz Sawiński
Nr konta:
98 1050 1070 1000 0097 5792 6069 ING
Po dokonaniu przelewu należy przesłać potwierdzenie na nr telefonu: 694 814 799.

Każdą wizytę stacjonarną i online można odwołać bezpłatnie najpóźniej z 48 godzinnym wyprzedzeniem – nieterminowe odwołanie sesji bez względu na powód skutkuje koniecznością zapłacenia za nią. Zobacz cennik

3

Proces psychoterapii rozpoczyna się od trzech konsultacji diagnostycznych.

4

Sesje psychoterapeutyczne trwają 50 minut – terapia indywidualna, 60 minut – terapia par, 60 minut – psychoedukacja uzależnień. Odbywają się najczęściej co tydzień o wyznaczonej porze – w gabinecie lub też online.

5

Czas trwania psychoterapii zależy od skali problemów – jest sprawą indywidualną. Terapia zwykle trwa od 3 miesięcy do 2 lat.

Zasady psychoterapii

Cały regulamin>

 1. Decydując się na rozpoczęcie leczenia pacjent zobowiązuje się do :
  – systematycznego uczestnictwa w terapii,
  – terminowego regulowania należności za nią.
 2. Poszczególne sesje mogą być odwoływane (bezpłatnie) najpóźniej z 48-godzinnym wyprzedzeniem – nieterminowe odwołanie sesji – bez względu na powód – skutkuje koniecznością zapłacenia za nią.
 3. Uzyskane w toku leczenia informacje na temat pacjenta są chronione tajemnicą.
 4. Leczenie rozpoczyna się po uzgodnieniu:
  – obszarów do pracy terapeutycznej,
  – oczekiwanych rezultatów.
 5. W przypadku wystąpienia szczególnych okoliczności – związanych z dobrem pacjenta – może on zostać skierowany na konsultację do innego specjalisty (np. psychiatry).
 6. Pacjent może zakończyć psychoterapię w dowolnym momencie. Jednak dla jego dobra i trwałości uzyskanych efektów  zaleca się zaplanowanie jej zakończenia.
Wiadomość została wysłana.
Dziękujemy.