Damy kochają mieć w swojej szafie długie, niezwykle modne sukienki na wieczorne przyjęcia, na sylwestrowe i karnawałowe bale. Projektanci mody wymyślają zróżnicowane suknie – proste, z falbanami, dekoltami, ozdobnymi naszyciami z koralików i haftami, z dżetami, narzutkamia także pelerynami. Różne są wizje modnych ubrań, zróżnicowane wizje projektantów mody obowiązują. Urodziwa pani to dama zadbana, elegancko ubrana oraz wypielęgnowana, nosi ładne kreacje, ubiera się tak, jakby zawsze była przygotowana na przyjęcie, nawet gdy idzie do pracy, kina czy na teatralne przedstawienie. Na wielkie wyjścia również młode dziewczyny lubią mieć eleganckie sukienki – taką okazją jest studniówka, a modna sukienka na studniówkę musi być niebanalna. Elegancja nie może być tania – sukienka na wielkie wyjście może kosztować nawet 10 000 złotych, jednak przeciętne Polki szukają ubioru za 500-1000 złotych, co jest dosyć realne, takie suknie można kupić w domach mody. Na wyprzedaży można nabyć sukienki za 60 czy 100 złotych, jednak trzeba poświęcić nieco dni na poszukiwanie ubioru. Niektóre suknie ślubne można zakupić za 1000-2000 złotych. Nieraz panie sukienki wypożyczają, wiedząc, że jest to strój na jeden raz i szkoda tracić duże sumy na jeden raz. Każdego dnia można nosić eleganckie, lecz bardzo klasyczne sukienki, smoliste, granatowe, niebieskie czy beżowe.

Jednokolorowe suknie są wyjątkowo wytworne, ale warto czasami kupić sukienkę w kratkę, paski czy kwiatowe wzory.

Suknia jest strojem uniwersalnym, przydatnym na każdą porę roku i dla każdej damy, niezależnie od wieku, kilogramów czy wzrostu.

Wyrafinowana dziewczyna powinna posiadać we własnej szafie kilkanaście nawet strojów na każdą porę roku. To ubiór, który wspaniale stroiefektownądamę. Suknia jest najlepszym strojem dla damy niezależnie od wieku..


<< Poprzedni
Następny >>