Komfortowa lokalizacja mieszkania jest chyba największą bolączką osób, szukających nowego lokum w Warszawie. Nowoczesne inwestycje budują się niemalże w całym mieście, a oferta deweloperska jest mocno zróżnicowana. Naturalnie im bliżej ścisłego centrum, tym stawka za metr kwadratowy wzrasta. Obecnie jednak stolica jest znakomicie skomunikowana dlatego, bardziej od bliskiego położenia śródmieścia jest w cenie bliskość obszarów zielonych a także dobre infrastruktury dzielnicy.

Gdzie znajdziemy takie nieruchomości? Na południowej Pradze!

Południowa Praga jest okolicą o której często mówiło się w zły sposób.

Istotnie w latach dziewięćdziesiątych ta dzielnica nie była zbyt przyjazna do życia. Jednak przez lata upowszechniane legendy nie są już aktualne.

Aktualnie świeże lokale na południowej Pradze cieszą się bardzo popularnością. W tym rejonie buduje się bardzo dużo inwestycji deweloperskich. Mieszkańców Warszawy przyciągają też niskie ceny lokali, które są dużo niższe niż na przykład na Śródmieściu. Dlatego kupno nowego mieszkania na południu Pragi, jest bardzo dobrą alternatywą dla osób, które nie chcą zaciągać ogromnego długu. Ten obszar stolicy cechuje się komfortowymi architektonicznie blokami i atrakcyjną infrastrukturą. Mieści się tutaj bardzo duże centrum kulturalno-handlowe. Znajdziemy tutaj wielość szkół oraz przedszkoli. W dodatku jest tutaj mnóstwoprzedsiębiorstw usługowych. Co więcej, zabudowanie nie jest tak gęste jak w innych dzielnicach,z tego powodu mieszkania na południowej Pradze są wyposażone w tarasy i ogródki..
Zerknij po więcej tutaj: Niskie ceny nowych mieszkań na południowej Pradze – skorzystaj z oferty